O firmie

Firma Bart-Service powstała w 1998 roku.
Rozpoczynająca się wówczas w Polsce ekspansja dużych sieci handlowych potrzebowała nowych produktów – wiat na wózki sklepowe. Projektowe i wykonawcze możliwości Bart-Service przyciągnęły do naszej firmy pierwszych poważnych klientów – sieci: TiP, Makro Cash&Carry czy Ahold.
Rynek ewoluował, pojawiali się nowi inwestorzy, inni znikali, zmieniały się także ich potrzeby.
Wraz z rynkiem ewoluowała nasza firma.
Zaczynaliśmy szukając podwykonawców do produkcji wiat.
Dziś jesteśmy certyfikowanym według norm PN-EN 1090 i PN-ISO 3834 wytwórcą konstrukcji stalowych, którym nadajemy oznakowanie CE.
Nadzorujemy wszystkie procesy powstawania wiat dla naszych Klientów- od projektowania architektonicznego i obliczeń statycznych, poprzez staranną selekcję dostawców materiałów i usług produkcyj-nych, po pracę doświadczonych i wyszkolonych pracowników produkcyjnych i montażowych.
Do grona naszych klientów w ciagu tych 20 lat dołączyli m.in.: Alma Market, Auchan, Brico Depot, Carrefour, Castorama, Champion, DiM, EKO, IKEA, ITM (Intermerche i Bricomarche), JMD(Biedronka), Kaufland,  Leroy Merlin, Lidl, M1, Markpol, Media Markt, Media Saturn, NOMI, OBI,  Piotr i Paweł, Praktiker, Społem, TESCO, etc. oraz wiele Miast i Gmin.

W tym czasie zmieniały się także Państwa oczekiwania.
Nasza dbałość o wysoką jakość produktu i zadowolenie klienta kształtowała nowe standardy na rynku. Dzięki naszym staraniom bezpieczeństwo Państwa klientów jest dziś w pełni gwarantowane. Nikt już nie kwestionuje zasadności cynkowania 100% konstrukcji, produkowania wiat w oparciu o precyzyjne obliczenia statyczne (mapa obszarów, dla których prowadzimy analizy obciążeń obok) czy konieczności ich fundamentowania. Razem udało nam się wypracować wyższe standardy bezpieczeństwa i tworzyć lepsze estetycznie otoczenie Państwa sklepów.
Wysoka jakość naszych wiat pozwala na ich bezawaryjne użytkowanie przez długoletni okres.  Nasz serwis może przedłużyć ich przydatność o kolejne lata i zaradzić innym problemom, które czasem napo-tykacie Państwo korzystając z nich. A kiedy zachodzi taka potrzeba wymieniamy Państwa wiaty na jeszcze lepsze produkty.
Dziękujemy za zaufanie, dzięki któremu cały czas możemy się rozwijać!